Turizmo katedros vedėja Greta Gruodė gegužės 2-9 dienomis paskaitas skaitė Rijekos universiteto studentams. Išvykos metu lektorė dalyvavo Pietų ir Rytų Europos turizmo konferencijoje „Tourism and Creative Industries: Trends and Challenges“, į kurią susirinko daugiau nei 150 dalyvių iš įvairių šalių.

 

Gegužės 2-9 dienomis Verslo vadybos fakulteto Turizmo katedros vedėja Greta Gruodė lankėsi Kroatijoje pagal Erasmus+ mobilumo programą. Rijekos universitete (University of Rijeka) studentams lektorė skaitė paskaitas ir dalinosi gerąja Lietuvos turizmo sektoriaus patirtimi. Pagrindinės temos, kuriomis su skirtingų kursų ir tautybių studentais dalinosi lektorė: Dalijimosi ekonomika turizme, Turizmo viešinimas, Pokyčiai ir tendencijos turizme.

Vizito metu Greta Gruodė turėjo galimybę dalyvauti tarptautinėje Pietų ir Rytų Europos konferencijoje „Tourism and Creative Industries: Trends and Challenges“, į kurią susirinko daugiau nei 150 dalyvių iš įvairių šalių. Lektorė susipažino su kolegomis iš Kroatijos, Makedonijos, Juodkalnijos, Jungtinių Amerikos valstijų ir Anglijos. Naudinga dalintis patirtimi ir idėjomis apie atliekamus tyrimus. Naujos pažintys suteiks galimybę ateityje Verslo vadybos fakultete sulaukti dar daugiau užsienio ekspertų apsilankymų.