Studentų mokslinė draugija

Labas!

Džiaugiamės, kad užsukai! Mes esame Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto Studentų mokslinė draugija, trumpiau SMD.

Malonu susipažinti. Aš – Kamilė Kažytė – SMD pirmininkė. O aš – Eimantas Dvarionas, SMD pirmininkės pavaduotojas. Hello nuo Gabijos Gramalytės, SMD sekretorės! Esame Dovilė Tučiūtė, Rimgailė Geleževičiūtė ir Greta Masiliūnaitė, SMD ryšiams su visuomene komanda. Linkėjimai ir nuo mūsų – šauniausių SMD narių – Tado Bagdono, Laurynos Diršliokaitės, Lauros Eringytės!

Sveiki atvykę, tariu ir aš – SMD kuratorė, lektorė Vilma Gegužienė.

Pagrindinis mūsų tikslas – vienyti Fakulteto studentus, skatinti ir plėtoti studentų mokslinę veiklą, ugdyti mokslinius įgūdžius bei koordinuoti savarankiškų mokslinių tyrimų projektus.

Kokia SMD kasdienybė?

Mes organizuojame mokslines konferencijas, seminarus, diskusijas, konkursus, paskaitas ir susitikimus su Lietuvoje ir už jos ribų, vykdom mokslinius tyrimus, dalyvaujam kuriant inovacijas, atstovaujam moksline veikla besidomintiems studentams, palaikom ryšius, bendradarbiaujam su kitomis Lietuvos ir užsienio mokslo bei studentiškomis organizacijomis; kaupiam ir platinam informaciją, reikalingą studentų mokslinei tiriamajai veiklai.

Ar girdėjai, kad artimiausias renginys jau gruodžio 7 d.! Tai – Tarptautinė studentų mokslinė-praktinė konferencija „JAUNIMAS BESIKEIČIANČIOJE VISUOMENĖJE“. Junkis ir tu! Registraciją rasi čia.

Susidomėjai? Iš studijų nori daugiau? Tuomet nieko nelaukęs tapk SMD nariu!

Brūkštelk mums el. paštu smd@vvf.viko.lt ir mes su tavimi susisieksime. Taip pat esi laukiamas SMD Facebook puslapyje https://bit.ly/3SQmkvk

#WeBusinessHere

SMD