Fakulteto užsienio partneriai


EuroCHRIE – Europos federacija vienijanti turizmo, svetingumo ir renginių organizavimo švietėjus iš skirtingų aukštųjų mokyklų bei industrijos atstovus. Būdami po CHRIE skėčiu, edukatoriai ir industrijos atstovai veikia kartu siekdami plėtoti turizmo sektorių. EuroCHRIE siūlo nuostabią platformą informacijos dalinimuisi konferencijų metu, per publikacijas, tinklaveiką. Organizacijos stiprybė pagrįsta dalinimosi jėga ir idėjų, vizijos, patirties, mokomosios medžiagos, technologinio know-how dalinimusi.
ULIXES – 1994 m. sukurta tarptautinė asociacija, vienijanti įvairias Europos organizacijas, siekianti dalintis žiniomis, kompetencijomis ugdymo srityje. Viena iš organizacijos veiklų – bendrų tarptautinių projektų rengimas ir įgyvendinimas, bendradarbiavimas dalinantis informacija apie aktualius tarptautinius renginius.
BUSINET – tai tarptautinis aukštųjų mokyklų tinklas, vienijantis privačias ir viešąsias aukštąsias mokyklas, siekiančias didinti tarptautiškumą, dalintis gerąja patirtimi.
POLYTECHNIC INSTITUTE OF PORTO – yra kelių politechnikos mokyklų, įsikūrusių Porto regione (Portugalijoje) sudėtis. Porto politechnikumas išsivystė kaip didmiesčio įstaiga su mokyklomis Porte, Matosinhos, Povoa de Varzim, Vila do Conde ir Felgueire.

VIKO Verslo vadybos fakultete Kūrybiškumo ir verslo inovacijų studijų programa yra jungtinė trijų aukštųjų mokyklų – VIKO VVF, Estijos verslumo taikomųjų mokslų universiteto ir Portugalijos Porto politechnikos instituto. More

ESTONIAN ENTREPRENEURSHIP UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES – privatus profesinis universitetas, įsikūręs verslo parke „Ülemiste City“ Taline, Estijoje. 1992 m. įkurtas universitetas siūlo akredituotus bakalauro ir magistro laipsnius estų, anglų ir rusų kalbomis, apimančius tokias sritis kaip verslo administravimas, finansai ir logistika bei programinės įrangos ir žaidimų kūrimas. Universitete mokosi daugiau nei 1600 studentų.

Kūrybiškumo ir verslo inovacijų studijų programa yra jungtinė trijų aukštųjų mokyklų – VIKO, Estijos verslumo taikomųjų mokslų universiteto ir Portugalijos Porto politechnikos instituto.

ARCADA UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES – tai daugiadisciplinis taikomųjų mokslų universitetas Suomijoje. Universitete studijuoja apie 2700 studentų ir dirba 170 darbuotojų. Universitetas vykdo visuomenei aktualius tyrimus ir teikia mokymus verslo, IT, energetikos, sveikatos ir gerovės, kultūros ir žiniasklaidos bei sveikatos priežiūros srityse.
UNIVERSITY OF AKUREYRI – tai socialinių mokslų, medijų, slaugos, ergoterapijos, biotechnologijų, teisės, policijos mokslų, psichologijos, žuvininkystės, informatikos, verslo studijų universitetas. Universitetas siūlo magistrantūros studijas – sveikatos mokslų, socialinių mokslų, verslo administravimo srityse.
AVANS UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES – pirmasis taikomųjų mokslų universitetas Nyderlanduose, kurio visoms programoms buvo suteiktas AISHE certificate (šis sertifikatas pažymi, kad universitetas yra ypač aktyvus kuriant darnią ir pažangią pasaulio ateitį). 2021 m. buvo išrinktas geriausių taikomųjų mokslu universitetu Nyderlanduose, 10 kartą per 12 metų.
ERASMUS HOGESCHOOL BRUSSEL – Erasmus Briuselio taikomųjų mokslų ir meno universitetas yra aukštojo mokslo institutas Briuselyje, Belgijoje.
THOMAS MORE UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES – tai didžiausias universitetas Flanders regione Belgijoje, siūlantis net 12 bakalauro pakopos programų anglų kalba skirtingose srityse. Universitete studijuoja net 21 tūkst. studentų, be to, studentai yra iš daugiau nei 86 užsienio šalių.