Liudas Kaškonas

Mokykloje buvau pavyzdingo elgesio mokinys, siekiau savo užsibrėžtų gyvenimo tikslų. Studijas, tuo metu dar buvusioje Vilniaus aukštesniojoje prekybos mokykloje pasirinkau dėl didesnės praktinių įgūdžių apimties nei universitete. Tai buvo pakopinės studijos, profesinė mokykla-aukštesnioji mokykla-kolegija-universitetas. Ši kombinacija leido įgyti tiek praktinių, tiek teorinių žinių maksimumą.Vilniaus kolegiją baigiau 2003 metais.

Studijų metu buvo pakankamai lengva derinti pomėgius ir rimtus mokslinius dalykus. Papildoma veikla fakultete tik dar labiau įtikino mane, kad esu darbštus ir imlus visiems mokslams bei galiu juos pritaikyti įvairiose verslo situacijose.

Žinios, kurias įgijau Kolegijoje, turėjo didelės įtakos mano gyvenimui.

Gyvenimo vingiai: 2002-2004 – UAB „Stapsa“ pardavimo vadovas, 2004-2006 – UAB „Statybų taktika“ direktorius, 2006-2009 – UAB „Broksita“ padalinio vadovas, nuo 2009 – UAB „Šiltinimo sistemos“ direktorius.

Šiuo metu vystau savo verslą prekybos ir įvairių statybinių medžiagų komplektavimo srityje, esu daugelio termoizoliacinių bei kompozicinių fasadų sistemų atstovas Lietuvoje (PAROC, ROCKWOOL, BAUMIT, ICOPAL, DOW, SAINT-GOBAIN, FINNFOAM, ARPA ir kt).