Darbdavių atsiliepimai

S.NormantaiteIšties norėčiau pasidžiaugti Vilniaus kolegijos studentais, kadangi su jais bendraujame nuolatos ir turime glaudžius profesinius santykius. Tik patys geriausi įvertinimai jiems, kadangi didžioji dalis atlikusių praktiką, tapo tikraisiais TOTEM promo komandos nariais, kurie puikiai plaukioja reklamos vandenyse, stebina aplinkinius genialiomis idėjomis, gebėjimu valdyti sudėtingiausius ir pačius keisčiausius projektus bei nenuilsta įrodinėjant klientams, jog jaunoji reklamos entuziastų karta gali nuversti kalnus darbais, o ne tik žodžiais. Dėka Vilniaus kolegijoje dirbančių profesionalų, turime išugdytus, entuziastingus, kūrybingus, norinčius ir gebančius veikti žmones, kurie su įgytu žinių lagaminu gali atrasti naujai reklamiškus pasaulius.

Pirmyn VIKO, taip ir toliau! 🙂
totem

UAB TOTEM promo
Direktorė
Salomėja Normantaitė


S.SukaitisDžiugu, kad jau kelintą kartą, Vilniaus kolegijos Reklamos vadybos specialybės absolventų tarpe randame tinkamų, perspektyvių jaunų darbuotojų savo įmonės plėtrai. Šiuolaikinei dinamiškai rinkai reikia greitos orientacijos, darbščių, kūrybiškų specialistų, kurie būtų ragavę tinkamų praktinių studijų. Vilniaus kolegija žingsnis po žingsnio eina būtent tokių specialistų ugdymo keliu ir noriu tikėti, kad pasieks vis geresnių rezultatų.

 

UAB „Vizeum“ (Žiniasklaidos strategijų ir planavimo agentūra)vizeum
Direktorius
Saulius Šukaitis


A.JonusasIlgus metus dirbant dizaino srityje ir kaupiant patirtį, bendradarbiaujant su įvairiausiais užsakovais,  susiduriu su iššūkiais ne tik teikiant kūrybiškus sprendimus, bet ir ieškant naujų, inovatyviai mąstančių talentų – dizainerių, projektų vadovų. Būdamas vadovu dizaino įmonėje ir dirbdamas dėstytoju, su Vilniaus kolegijos studentais susiduriu tiek auditorijose – paskaitų metu, tiek priimant praktikai įmonėje „BrandWorks“ – jau dabar pas mus dirba praktiką atlikę du Vilniaus kolegijos absolventai. Norėčiau pastebėti, kad studentai, su kuriais teko susidurti tiek iš dėstytojo, tiek iš darbdavio pozicijos, pasižymi žingeidumu, yra imlūs naujovėms, greitai prisitaiko  prie naujų iššūkių, o skiriamas užduotis įgyvendina laiku ir atsakingai. Labiausiai vertinu Vilniaus kolegijos studentų ir absolventų siekį tobulėti ir tikslingą, nuoseklų judėjimą įgyvendinant užduotis. Pagrindiniu išskirtinumu laikyčiau kiekvieno studento / absolvento turimas ne tik teorines, o ir praktines žinias – matymas, kad asmuo jau yra susipažinęs su savo studijų sritimi ir bent minimaliai prisilietęs prie jos iš praktinės perspektyvos, tampa dideliu privalumu.  Vertinant Vilniaus kolegijos studentų norą tobulėti ir dabartines reklamos srities perspektyvas, tikiu, kad dauguma absolventų gebės įsitvirtinti ir augti šioje konkurencingoje, kūrybiškoje rinkoje. 

UAB „Brandworks“ (ženklodaros ir dizaino įmonė)
Direktoriusbrandworks
Antanas Jonušas


V.SiugzdinisLabai vertinu aktyvų Vilniaus kolegijos darbą su profesionalais parenkant dėstytojus reklamos vadybos studijoms, pritraukiant baigiamųjų darbų vadovus. Būtent dėl to reklamos vadybos studijas baigę studentai yra labiau tinkami darbo rinkai, o dėstytojų pagalba padeda išlaisvinti ir jų kūrybiškumo potencialą. Siūlau rinktis reklamos vadybos studijas tiems, kas nori įdomaus mokslo ir mato save ateityje dirbantį įvairiose reklamos ar komunikacijos srityse.

 

UAB „Impuls LTU“
Direktoriusimpuls
Vidmantas Šiugždinis


Miglė Mockevičiūtė jau trečia Vilniaus kolegijos Įstaigų administravimo studijų programos absolventė, kuri buvo įdarbinta mano vadovaujamose įmonėse. Vertindamas šių darbuotojų darbo kokybę teigčiau, kad Vilniaus kolegijos įrašas yra privalumas ir esu dėkingas už šių darbuotojų parengimą.

Odontologijos klinika Vilniaus „Denticija“
Direktoriusdenticija
Petras Lisauskas


A.VaineikyteIeškodami biuro administratorės kėlėme reikalavimus, kad kandidatas turėtų pakankamai žinių ir patirties biuro administravimo srityje. Gavome Renatos Milašauskaitės, baigusios Vilniaus kolegijos įstaigų administravimo studijų programą, CV ir supratome, kad tai, kaip tik tai, ko mums reiktų. Iš karto supratome, kad į mūsų kolektyvą atėjo gerai savo profesijos specifiką išmanantis darbuotojas, turintis pakankamai žinių ir įgūdžių dokumentų valdymo, darbo planavimo ir organizavimo, komunikavimo su klientais ir darbuotojais klausimais, gerai mokantis anglų kalbą, kas mums gana svarbu, nes nemažai bendraujame su užsienio partneriais. Renata labai greitai perprato bendrovės darbo specifiką, greitai įsisavino įmonės sukurtą ir joje naudojamą dokumentų valdymo sistemą „Avilys“, išmoko naudotis kitomis specialiomis programomis ir biuro technika. Džiaugiamės, kad Renata yra „Asseco Lietuva“ kolektyvo dalis.

UAB „Asseco Lietuva“
Bendrasis skyriusasseco_lietuva
Audra Vaineikytė


R.NoseviciusSu Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetu sėkmingai bendradarbiaujame jau ne vienerius metus. Sudarome sąlygas turizmo vadybą studijuojantiems studentams atlikti praktiką Turkijoje, Bulgarijoje ir Kipre veikiančiuose „Tez Tour“ biuruose ar išmėginti iššūkių kupiną gido specialybę populiariausiuose užsienio kurortuose, kuriuose jaunuoliai gali atlikti praktiką dirbdami gidų asistentais.

 

„Tez Tour“
Klientų aptarnavimo skyriaus vadovasteztour
Ričardas Nosevičius


 J.IgnatonisTurizmo vadybos studentai paskaitų metu analizuoja mūsų teikiamas paslaugas – Lietuvoje organizuojamas ekskursijas, teikia pasiūlymus tobulinimui. Esame patenkinti studentų pasirengimu dirbti turizmo rinkoje.

 

UAB ,,Senamiesčio gidas‘‘
Rinkodaros direktorius
Jonas Ignatonissenamiescio_gidas


 L.GarunkstisStudentų yra užtikrinti, jaučia pasididžiavimą įgytomis žiniomis, o tai rodo, kad daugelis galės sėkmingai siekti karjeros viešbučių ir restoranų versle. Dėstytojų santykis su studentais labai draugiškas, darbo atmosfera be jokios įtampos, kiekviena nuomonė gerbiama.

 

 

UAB „RCD Room Concept Design“ restorano „Steakhouse Hazienda“
Direktoriusstekhouse_hazienda
Linas Garunkštis


 Z.KrukonyteSu Vilniaus kolegijos Viešbučių ir restoranų vadybos studijų programos studentais tenka susitikti atvirų paskaitų viešbutyje metu, dalyvaujant studentų renginiuose bei padedant atlikti tyrimus susijusius su viešbučių veikla. Gerai vertiname šios programos absolventus, juolab, kad Vilniaus kolegija turi gilias tradicijas svetingumo srities specialistų rengime.

 

Holiday inn Vilnius viešbutis
Personalo vadovėholiday_inn
Zita Krukonytė


„Džiaugiamės mūsų darbuotojais, kurie studijavo Verslo vadybos fakultete ir šiandien yra puikūs vadovai ir specialistai, dirbantys vadybos, finansų, projektų valdymo srityse. Vertiname jų darbą, atsakomybę, pasiruošimą atlikti patikėtas užduotis. Esame dėkingi Vilniaus kolegijai ir tikimės sėkmingo tolesnio bendradarbiavimo!”

ESFA (Europos socialinio fondo agentūra).

 


„Esame laimingi galėdami padėti studentams įgauti patirties. Jeigu atsiranda abipusis susidomėjimas – įdarbiname. Šiuo metu įmonėje jau penktus metus vadovo pozicijoje sėkmingai dirba Verslo vadybos fakulteto absolventė, kuri demonstruoja puikius rezultatus ir pasiekimus“.

UAB „Reklamos partneris“
Direktorė
Janina Baranauskienė